• Sint-Truiden U16B-1 OUTDOOR

  • Sint-Truiden U16B-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lambeens, KoenOverige stafManager
    Mazzarese, AndyTechnische stafT2
    Poels, KrisTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 okt. 10:00Dragons U16B-2 - Sint-Truiden U16B-1Dragons
    17 okt. 15:30Sint-Truiden U16B-1 - Rapid U16B-1Sint Truiden
    25 okt. 15:00Indiana U16B-2 - Sint-Truiden U16B-1Sint Truiden
    11 nov. 10:00Sint-Truiden U16B-1 - Victory U16B-2Sint Truiden
    14 nov. 15:30Sint-Truiden U16B-1 - Brugge U16B-1Sint Truiden
    21 nov. 17:00Sint-Truiden U16B-2 - Sint-Truiden U16B-1Sint Truiden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 okt.Sint-Truiden U16B-1 - Green Devils U16B-13 - 4
    26 sep.Sint-Truiden U16B-1 - Stix U16B-10 - 2
  • Poulestanden Sint-Truiden U16B-1 ( Reg. 1 D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dragons U16B-255003582715
    2Brugge U16B-155002642215
    3Indiana U16B-25311125710
    4Hermes U16B-15221188108
    5Stix U16B-1522110918
    6Dender U16B-1421113947
    7Green Devils U16B-142021216-46
    8Victory U16B-25203820-126
    9Sint-Truiden U16B-151041118-73
    10Rapid U16B-15104512-73
    11Sint-Truiden U16B-25104621-153
    12Dragons U16B-35005228-260
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bex, QuintenTeamspeler
    Clijsner, MathijsTeamspeler
    D'joos, JasperTeamspeler
    Goossens, DaanTeamspeler
    Lambeens, EmileTeamspeler
    Lambeens, LouisTeamspeler
    Lambeens, MathieuTeamspeler
    Mazzarese, VinceTeamspeler
    Neven, DreasTeamspeler
    Poels, MatthijsTeamspeler
    Stroobants, SeppeTeamspeler
    Van Vossel, TiesTeamspeler
    Winnen, MaxTeamspeler
  • Stats

    Sint-Truiden U16B-1

    U16 Boys

    2,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd